Dokonalý pomocník pro udržení čistě průzračné vody

Dokonalý pomocník pro udržení čistě průzračné vody Posted on 27.6.2017

Vodu ve Vašem koupacím zařízení je potřeba stále udržovat a pečovat o ni. Nejdůležitější je samozřejmě dodávat do vody dostatek chloru. V další řadě je nutné srovnávat PH vody, protože má tento faktor velký vliv na funkci chlorových přípravků. Pravidelně provádět kontrolu za pomocí testerů a ihned přistoupit k nápravě, pokud zjistíte nedostatky. Ale to je jen začátek. Tohle všechno Vám pomůže udržet vodu bez bakterií a řas, ale co mechanické nečistoty?
Do vody Vám v průběhu koupací sezóny napadá listí z okolních stromů, plavci nanesou do vody kousky trávy, hlíny či písku a počasí s sebou přinese další částečky nečistot, prachu, pylu a podobně. Pokud jde o větší nečistoty plovoucí na hladině, tak s těmi si poradí hladinová síťka a s malou částí ostatních nečistot filtrace, ale ani ta si neporadí se vším.kid Nejlepším pomocníkem proti mechanickým nečistotám je kvalitní a spolehlivý vysavač do bazénu.
V naší nabídce najdete hned několik modelů vysavačů do bazénu od spolehlivých a zkušených výrobců za velmi příznivých cenových podmínek na našem trhu. Záleží jen na Vás, jestli se rozhodnete pro ruční nebo automatický model. Samozřejmě, že ruční model je lepší a výhodnější pro malá koupací zařízení, ale i v případě malého koupacího zařízení jistě oceníte teleskopickou tyč.
Automatické bazénové vysavače jsou vhodné pro velká koupací zařízení a pohybují se po dně sami. Většina modelů má také vlastní filtraci. Každopádně oba druhy je potřeba připojit k filtraci, aby mohly správně fungovat a odsávat z vody nečistoty. Jak již bylo řečeno, je jen na Vás, který druh zvolíte. V naší nabídce kromě vysavačů do bazénu najdete také příslušenství a náhradní díly, jako jsou hadice, kartáče, spony a tak dále. Přijďte k nám a vyberte si, co potřebujete.water