Hlídačky najdete na internetu

Hlídačky najdete na internetu Posted on 8.8.2018

V dnešní době internetu Vás nemůže zaskočit žádná nepříjemná situace či událost. Naplánovali jste si s manželem romantickou večeři, protože jste chtěli zavzpomínat jaké to tenkrát při Vašich začátcích bylo? Nebo jste jen chtěli chvilku pro Vás a zajít si do kina na nějaký biják, ale babičky nejsou k dispozici? Internet má velkou moc, koukněme mu tedy pod pokličku.
kreslení voskovkami.jpg

Agentura nebo platforma s výběrem chůvy?

Pokud Vám nevadí sáhnout hlouběji do kapsy a potřebujete chůvu pak jsou zde desítky agentur. Můžete si vybrat, jestli chcete výpomoc na delší dobu anebo jen na jeden den/večer. Agentury nabízí vyškolené, certifikované, a hlavně zkušené chůvy. Pokud kývete hlavou na souhlas a je to něco pro Vás, našli jsme řešení .
Dáváte přednost hlídání od rodiny, ale momentálně není nikdo dostupný? Babičky jsou daleko a tetičky nemají čas? Jsou zde portály, které nabízí portfolia desítek různých hlídaček a chův, ze kterých si jen stačí vybrat. Projdete si detailně profil, zjistíte zájmy a více informací o své nadcházející chůvičce.
rodiče a batole.jpg
Zároveň je dobré sledovat jejich hodnocení a komentáře od ostatních maminek. Reálné komentáře a zkušenosti!
Dále jsou k dispozici skupiny a stránky na Facebooku, záleží jen v jaké lokalitě se nacházíte. Ve městech je pravděpodobnost větší než na vesnici. Sociální síť Instagram a její,,stories‘‘ nabízí sdílení čehokoliv mezi Vaše sledující – pokud máte účet soukromě. Pokud ne, vysíláte Vaše příběhy do světa. A i tak můžete najít vhodnou kandidátku/vhodného kandidáta pro Vaše děti.

Be careful!

Opatrnost při výběru chůvy. Buďte opatrní, komu svěřujete dítko do péče. Pokud máte možnost, kontaktujte agentury, kde je vše oficiálně a prověřené. Jestliže chvátáte a budete vybírat na tomto portálu, koukejte na recenze a hodnocení jednotlivých slečen/dam. Radši změnit plány, než nedej bože později něčeho litovat!