Monitoring strojů a vozidel

Monitoring strojů a vozidel Posted on 16.9.2019


Mít přehled o pohybu vozidel a strojů je snem téměř každého majitele vozového parku. Tento sen je ale, díky našemu sledovacímu systému, lehce splnitelný. Satelitní sledování vám poskytne podrobná data o práci vašich strojů a o tom, kde se vaše vozy právě nacházejí. Pamatujte, pro nás nic není nemožné!
Jsme firma, která se specializuje na GPS satelitní sledování vozidel a strojů, tak zvaný RMC systém. Ten vám poskytne podrobné informace o tom, kdy, kde a jak pracují vaše vozy a stroje.

gps

Jak to celé funguje? RMC systém sbírá a vyhodnocuje provozní parametry u stavebních strojů, nákladních vozidel a osobních vozidel. S RMC systémem máte dokonalý přehlede o pohybu pohonných hmot, což vede k hospodárném nakládání s nimi. Ale to rozhodně není vše! Mimo to RMC systém vyhodnocuje styl jízdy, vytváří výkazy produktivity práce, sleduje nakládky bagrem, dokladuje provedené výkony, poskytuje automatickou knihu jízdy, hlídá odcizení pohonných hmot, hlídá odcizení vozidla a mnohem více.
RMC systém za vás vyřídí dokonce i administrativu! Ano, čtete správně, RMC systém vyhodnocuje provozní parametry za zvolené období, generuje knihu jízdy a podává reporty. A to i ve formátu pdf a xls!

sledování gps

RMC systém má svoji RMC aplikaci, pomocí které data sledujete. Nemusíte si instalovat speciální software, postačí, když si zapamatujete přístupové údaje. Do aplikace se pak můžete přihlásit na jakémkoliv zařízení s internetovým prohlížečem.
Systém RMC si můžete doplnit o další doplňková zařízení, jako je například Fuelbox, neboli zařízení pro tankování pohonných hmot, zařízením G-LOAD pro vážení ve lžíci nakladače, zařízením Checkbox pro evidenci docházky pracovníků nebo zařízením Gatebox pro kontrolu vjezdů a výjezdů branou.
Chcete mít pod kontrolou svůj vozový park? Neváhejte a kontaktujte nás! Všechny vaše otázky rádi zodpovíme.