Peníze od nás získáte rychle

Peníze od nás získáte rychle Posted on 16.5.2018

Věděli jste, že žadatelů, kteří v bance nezískají úvěr je celá řada? Ano a jejich počty stále narůstají. To proto, že bankovní instituce se musejí řídit velmi přísnými pravidly pro poskytnutí úvěru. Několik schůzek a vynaložené úsilí při shromažďování nejrůznějších dokumentů, které si banka vyžádá, pak vyjde naprázdno. Vaše žádost o půjčku je zamítnuta a vy se často ani nemusíte dozvědět co bylo důvodem pro zamítnutí. Zpravidla to bývá skutečnost, že jste z pohledu banky nedostatečně bonitním klientem nebo fakt, že máte v registru dlužníků záznam o opožděné platbě.

modrá střecha

U nás se nemusíte bát. Kritéria, která musíte splnit pro poskytnutí úvěru, jsou nastavena tak, aby vyhovovala i vám. Úvěry, které poskytujeme jsou vždy zaručeny nemovitým majetkem, a to buď majetkem klienta nebo třetí osoby. Takové ručení se provádí vložením zástavního práva do katastru nemovitostí. Neznamená to však, že byste nebyli nadále vlastníky uvedené nemovitosti. Pouze nemůžete plně disponovat s bytem nebo domem. To znamená, že nemáte možnost jej prodat nebo převést na další osobu bez souhlasu vašeho věřitele. Jakmile je úvěr zcela splacen, provede se na katastru nemovitostí výmaz a vaše vlastnická práva nejsou nijak omezena.

příslušenství mobilu

Úvěry, které jsou zajištěny nemovitým majetkem jsou nabízeny klientům za velmi výhodných podmínek. Jejich úroková míra je podobná té, za kterou nabízejí americké hypotéky běžné bankovní instituce. Nabízejí však něco navíc. Americká hypotéka nebankovní má možnost předčasného splacení a možnost zasílání mimořádných splátek. Sjednaná doba splácení se tak může výrazně zkrátit a není problém ani v případě, když celý zůstatek úvěru doplatíte třeba hned za dva roky! Pomocí kontaktního formuláře sdělíte základní informace o vás a výši požadovaného úvěru a ihned vám bude zaslána nezávazná kalkulace a podrobnosti k nabídce!