Posted in Zboží

Reklamní textil a další možnosti výběru reklamních produktů

Reklamní textil a další možnosti výběru reklamních produktů Posted on 12.3.2022

Zvolit vhodný dárek a reklamní produkt pro klienty, spolupracovníky, zaměstnance či zákazníky je náročná volba. Nad čím lze uvažovat, co by se dalo použít? Často bývají pro tyto účely vybírány kancelářské potřeby. Sem spadají kovové propisky, tužky, bloky, zápisníky. Lze sem zařadit i produkty pro děti, jako pastelky, omalovánky a další produkty určené k tvoření na papír.

dárek pro zaměstnance

Další oblastí je oblečení. Díky možnosti potisku tak lze mít reklamní, dárkový textil, který lze využít i pro své zaměstnance při výkonu jejich pracovních činností. Pro reklamní textil lze zvolit téměř všechny druhy oblečení. Od reklamních kšiltovek, čepic, šál, bund až po košile, polokošile, tílka či mikiny a svetry. Lze sem zařadit i třeba reflexní vesty či roušky a pláštěnky. Díky velké ploše pro vlastní potisk získáte skvělý reklamní produkt, který je praktický, lidé ho využijí jak v zaměstnání, tak také ve svém volném čase. Oblečení lze vybírat přímo pro muže, ženy nebo děti. Anebo zvolit neutrální barvy a velikosti.

reklamí oblečení

Samozřejmě je nabídka produktů široká a tak lze vybrat i z věcí určených pro domácnost, jako hrnky, sklenice, příbory a další nádobí. Také věci určené do auta, například škrabka. Věci pro turistiku a cestování. Tam spadají batohy, svítilny a další sportovní vybavení. Možné je vybrat i elektroniku a další zařízení pro domácnost.

Jednou kategorií jsou i ekologické produkty jako jsou věci z přírodních materiálů, které nepřináší zbytečně další plasty. Jde například o látkové a papírové tašky. Bavlněné batohy. Skleněné láhve. Bambusové příbory, misky a nádobí. Některé z těchto produktů pomáhají snižovat využívání jednorázových plastových věcí. Při výběru je potřeba myslet na to aby byly produkty praktické, využitelné a přispěli lidem a zároveň posloužili i jako dobrý reklamní produkt, který poslouží svým účelům.