To si PIS

To si PIS Posted on 23.1.2018

Staré pořekadlo stále tvrdí, že je stále co zlepšovat. Ale jen Vy to nevidíte. Je to naprosto přirozené, protože jste uvnitř toho zapeklitého kruhu, který nemá konec. Někde prostě existuje chybka, která zapříčinila tu Vaši nespokojenost s výsledky svého podnikání. Nebude to špatně nastaveným podnikovým informačním systémem?

errror

Tak to si pište, že tam bude zakopaný pes! Vždyť kde jinde byste tu chybu měli hledat. Ujasníte-li si cíle Vašeho snažení, potom je zcela zřejmé, že někde na cestě za prosperitou bude problém.

  • Chcete zvýšit produktivitu?
  • Chcete zkvalitnit své služby?
  • Chcete vylepšit své produkty?
  • Chcete ale přitom snižovat náklady?

Tak to je potom dobře nastavený podnikový informační systém tím pravým ořechovým!
Jak to udělat?

  1. Potřebujete plynulou návaznost všech činností ve společnosti.
  2. Ani komunikace se všemi úseky nesmí váznout!
  3. Veškeré aktivity musí být úměrné přijatelným výsledkům.
  4. Efektivitu postavte do popředí všech Vašich zájmů.

tým
Ale jak toho docílit? To je trošku potíž, viďte. Ne, žádná potíž se nebude konat, když zahájíte provoz kvalitně nastaveného podnikového informačního systému.
A jelikož nevíte, jak to udělat, potom nastupuje pomoc zvenčí. I když se tento systém věnuje pouze vnitřnímu uspořádání společnosti, určitě je oslovení odborníků mimo společnost ten správný krok. Objektivní posouzení Vašeho dosavadního systému uvnitř společnosti můžete přirovnat k nabrání větru do plachet. Teprve onen objektivní pohled na sebe sama Vám umožní pochopit principy Vaší společnosti. Najednou i Vy sami uvidíte chyby, kterých se den co den dopouštíte. Ale nevědomě. Už jste je totiž přestali vnímat. A věřte, že někdy stačí opravdu málo k tomu, abyste se přiblížili k těm svým stanoveným cílům.
Zkvalitněte své služby jen tím, že změníte svůj podnikový informační systém v kvalitní, dobře fungující stroj!