Posted in Business

Úniková hra, zábava pro všechny

Úniková hra, zábava pro všechny Posted on 16.11.2020

Každý, kdo má rád zábavu a týmové hry, by rozhodně měl vyzkoušet aktivitu, která se těší oblibě u nás i v zahraničí. Úniková hra Pardubice je zábava jak pro děti, tak pro dospělé a to v jakémkoliv věku. Tato hra Vás vtáhne do tajuplného děje, který Vás bude doprovázet po celou dobu hraní a i po dokončení nebudete chtít hru opustit.

hra (4)

Úniková hra se u nás i v zahraničí rychle rozšířila a navštěvuje jí stále více lidí. Jde o týmovou hru, kterou můžete hrát od 2 do 5 hráčů a jejím cílem je se dostat v časovém limitu do zdárného konce. Na rozluštění celé záhady budete mít 75 minut. Záležet bude na vaší spolupráci, rychlém rozhodování, ale také logickém myšlení a dalších věcech. Můžete se těšit na zajímavé hádanky, rébusy, nejrůznější úkoly, ale také strašidelné momenty, kterými je hra plně nabitá.

Úniková hra také přispívá k rozvíjení postřehu, logického myšlení a mimo jiné také ke spolupráci. Díky tomu zde mnoho firem pořádá firemní akce, či teambuildingy, které mají kladný dopad na zaměstnance. Ti se díky hře sblíží a naučí se spolupracovat, což využijí v práci i mimo ní. Zaměstnavatelé zjistí, jak se lidé z práce k sobě chovají a jakým způsobem spolu komunikují, či řeší problémy. Na druhou stranu zde také zažijí spoustu zábavy a konečně se sblíží i jinde než v kanceláři, či ve výrobě. Zkrátka se zde utužují vztahy, což nikdy není na škodu, ba naopak.

hra (3)

Samozřejmostí je zde možnost pořádat narozeniny, nebo rozlučku ze svobodou. Ke koupi jsou také dárkové poukazy, ty určitě nadchnou jak děti, tak dospělé. Třeba budete právě vy ten šťastný, který bude vybrán do týmu.

Pokud se tedy nudíte a rádi zažíváte nové věci, vyzkoušejte právě tuto hru, která je plná akce, napětí a hlavně při ní zažijete zábavu a nezapomenutelné zážitky. Určitě se Vám tato oblíbená hra zalíbí natolik, že nebude vaše poslední.