Zbavte se tamponů a vložek

Zbavte se tamponů a vložek Posted on 19.12.2022

Planetu máme jen jednu, a to je důvod, proč se mnoho žen začíná zajímat o alternativy k jednorázovým menstruačním pomůckám. Jednorázové tampony a vložky se rozkládají velmi dlouho, a pro je pro životní prostředí lepší, když ženy používají pomůcky, které se dají používat opakovaně. Mezi takové pomůcky patří české menstruační kalhotky, které najdete v provedení

– Tanga
– Brazilky
– Kalhotky s vysokým pasem,

bílé kalhotky

v několika barvách a dokonce i v krajkovém provedení. Rozhodně tedy neplatí, že by byly menstruační kalhotky nevzhledný kus látky, který na první pohled křičí do světa, že jsou právě menstruační pomůckou. Na pevné pohled nikdo nepozná, o jaký typ prádla jde. Jsou velmi pohodlné a diskrétní, díky čemž si získaly na oblibě u mnoha žen. Kromě ekologické stránky se vyznačují lepší cenou. Počáteční investice je trošku vyšší, ale když si rozpočítáte dobu, kterou vám vydrží, vyjdou opravdu mnohem levněji.

žena v kalhotkách

Cítit se krásně můžete i během svých dnů
Bála jste se vyzkoušet menstruační kalhotky, protože si myslíte, že budou ošklivé? Prohlédněte si naši nabídku, a uvidíte, že tomu tak není. I takové prádlo může být sexy a příjemné na nošení. Nosit je můžete každý den i přes noc, a to i na sport. Jsou navržené tak, aby vydrželo víc než si myslíte. Dejte jim šanci, a získejte moderní menstruační pomůcku, která vám může změnit život k lepšímu. To proto, že neobsahuje žádná umělá bělená vlákna jako tampony a vložky. Díky tomu vás nečekají žádné zdravotní problémy. Nošením těchto kalhotek uděláte něco pro svoje zdraví, pro svou peněženku a pro životní prostředí. Pozitivních vlivů mají víc než dost. Pokud nebudete vědět, jaké vybrat a kolik kusů budete potřebovat, rádi vám pomůžeme vybrat všechno tak, abyste měla dost kusů k výměně. Potom je stačí jen vyprat v pračce a můžete je používat znova a znova.