Kyslíkové tablety

Kyslíkové tablety Posted on 23.7.2018

Převratná novinka, která zajistí vysokou koncentraci účinné látky, tedy aktivního kyslíku ve vodě například v bazénu či ve vířivce. Skvělá alternativa pro bazény a také pro vířivky. Pokud nemáte rádi zápach, který jde cítit z přípravků právě na bázi chloru, a chcete se jim vyhnout, pak je nejlepší vyzkoušet právě nějaké jiné přípravky a zkusit zvolit třeba i tuto alternativu.
výřivka na výletní lodi
Kyslíkové tablety do vířivky jsou speciálně navrženy tak, aby zajistily vysoký účinek aktivního kyslíku. Jsou stejně spolehlivé jako jakékoliv jiné přípravky na bázi chloru, jenomže u těchto se právě nežádoucímu chloru a jeho zápachu úplně vyhnete. Aktivní kyslík je příjemný a rozhodně nezapáchá.
bublající výřivka
Nazývají se také jako OXI tablety. Jsou k dispozici ve dvou základních variantách.
1. Kyslíkové tablety pro vířivky a malé domácí bazény, označovány jako MINI o hmotnosti 20g.
2. Kyslíkové tablety MAXI o hmotnosti 200g.
Obě varianty jsou přípravky jednosložkové. Neobsahují žádné jiné účinné látky pro úpravu bazénové vody nebo vody ve whirlpoolech. Je potřeba brát na vědomí, že pokud se jedná o jednosložkovou variantu, je potřeba do vody přidávat ještě další přípravky, které budou mít jiné účinné látky a budou splňovat předpoklady pro další čištění a udržování vody v optimálních podmínkách.
venkovní výřivka

Jednosložkové tablety do whirlpoolu a bazénu

Tyto produkty jsou jednosložkové, a proto neupravují žádným jiným způsobem vodu ve vašem bazénu. Je nezbytné doplnit je o přípravky, které mají více složek a jsou účinné na více frontách. Voda, která je upravována pomocí kyslíkových tablet v domácím bazénu nebo vířivce nepřejímá žádný cizorodý chemický pach. Musí však být takto upravována pravidelně a ve správných dávkách. Díky tomu bude fungovat přesně tak, jak má. Zajistí, že pokožka plavců nebude ničím drážděna a ani sliznice plavců nebudou tolik namáhány. Možná jste to nevěděli, ale i plaváním v chlorové vodě si můžete přivodit spíše více škody na svém zdraví, než užitku.