Proč se mužům tolik líbí ženská chodidla

Proč se mužům tolik líbí ženská chodidla Posted on 30.5.2022

Dotváří symetrii křivek ženského těla – představte si překrásnou dívku, jak si vykračuje po chodníku v kachních ploutvích. Jako recese fantastický nápad, ovšem při milování vám to pokazí estetický zážitek na celé čáře. Chodidla jsou tak úžasně tvarovaná a perfektně ladí k ženské postavě, že si stěží dovedeme představit, že by vypadala jinak.

Mají růžovou barvu – o růžové se říká, že vyjadřuje ty nejlaskavější a nejjemnější pocity, proto nás také přitahují smyslné růžové rty, růžové nehty, růžový vstup do vagíny nebo narůžovělé prsní bradavky. Růžové plosky chodidel do tohoto schématu perfektně zapadají a navíc je na nich zřetelná příčná i podélná klenba, která vykresluje ta nádherná zakřivení.

ženská chodidla

Někomu i zajímavě voní – některé muže skutečně fascinuje technika footjob https://mataharisalon.cz/cs/foot-job, někteří milují, když mohou svou dávku spermatu vystříkat právě na bosá chodidla, a některým dokonce imponuje jejich přirozená vůně. O vůních ženského potu se ví, že je to jeden z ukazatelů, podle nichž se muži orientují ve vhodnosti početí zdravého potomstva, tedy jinými slovy, jde-li o bytost s odlišnou genetickou výbavou. Čichání ženských chodidel je pro ně vzrušujícím zážitkem a údajně také mají muži lepší pachovou paměť, než ženy, a že jim určité vůně mohou i po delší době připomenout příjemné pocity prožité v minulosti.

ženské nohy na lehátku

Je to brána do duše a odraz celého těla – o chodidlech se ví, že jsou na nich rozmístěné reflexní plošky, které mají při určitém tlaku vliv na energii, proudící mezi orgány v těle. Proto se také provádí reflexní terapie a proto se zároveň můžete setkat s masážními vložkami do bot nebo masážními podložkami např. do koupelny. Stačí vědět, kam zatlačit, např. stisknout určitý bod na patě, a víte, že to posílí tlusté střevo a uvolní sevřený konečník. Když máte před sebou obnažené chodidlo, je to jako byste pozorovali celistvou lidskou bytost, a to je v erotickém masážním salónu v kontaktu s masérkou jistě vzrušující zážitek.