Začněte vydělávat ve světě krypto měn

Začněte vydělávat ve světě krypto měn Posted on 22.8.2018

Jak jistě víte, v poslední době jsou krypto měny velkým boomem. Lidé, kteří se v této oblasti orientují, jsou prakticky za vodou, vědí, jak na nakupování, obchodování i na samotnou těžbu. Láká vás tato oblast, ale bohužel toho moc nevíte? Neorientujete se v této oblasti tak moc, jak byste si představovali? Nezoufejte, krása krypto měn spočívá v tom, že jsou určené opravdu pro každého a že jejich předností může využít naprosto každý, tedy i vy. Jak se v nich tedy začít alespoň trochu orientovat a jak vlastně začít?

muž bohatý

Správný výběr měny je základ

Nejdůležitější je rozhodnout se, do jaké měny vlastně budete investovat. Na trhu se jich dnes pohybují desítky. Určitě jste již slyšeli o Bitcoinu, což je dnes tou nejpopulárnější záležitostí. Jeho hodnota však v poslední době velmi klesla a neustále se spekuluje, jestli se vyhoupne zpátky nahoru, nebo jestli je to pomalý začátek velkého konce. Pro vaše účely bude vhodnější investice do jiné měny. Mezi velmi perspektivní, zajímavé, bezpečné a neustále se rozvíjející patří bezesporu Monero. Tato krypto měna vám může nabídnout vidinu zajímavých výdělků, nad kterými nebudete moci jen tak mávnout rukou. Vyzkoušejte Monero i vy, je to skvělá volba jak pro začínající investory, tak i pro zkušené a ostřílené profesionály.

blockchain a vše okolo

Těžba versus nákup

Další rozhodnutí, které vás čeká, se týká toho, jak k této měně přijdete. Zpravidla existují dva hlavní způsoby, které budete moci využívat:

Těžba neboli mining

Nákup na burze

Spousta neznalých lidí využívá možnost nákupu na burze. Mnohem efektivnější je z dlouhodobějšího hlediska těžba. Abyste mohli začít, budete potřebovat kvalitní techniku, odvětrávání a Monero miner. Bez patřičného software by to v žádném případě nemohlo fungovat. Investujte do počátečního vybavení a začněte získávat své první mince Monero i vy.