Posted in Krása

Zatočte s černými tečkami

Zatočte s černými tečkami Posted on 22.9.2018

Trápí vás nevzhledná pleť a rádi byste to změnili? Problémy s pletí mohou mít různé podoby a také hned několik příčin, proč vznikají. Způsobuje je genetika, styl života, stravovací návyky, stres, kouření a alkohol. Vzhled své pleti tedy můžete ovlivnit v pozitivním slova smyslu změnou životního stylu.
tělový peeling
Nejčastěji to je akné, rozšířené póry, suchá nebo naopak mastná pleť, vrásky, ale také třeba nevzhledné černé tečky. Jak se ovšem takových nehezkých černých teček zbavit? Pokud jste již vyzkoušeli dlouhou řadu různých kosmetických produktů, které jsou běžně dostupné v drogeriích, nemusíte zoufat. Takovou skvělou masku na černé tečky si můžete během chvilky vyrobit také v pohodlí vašeho domova. Těchto receptů na DIY domácí masku na černé tečky může být hned několik.
Vyzkoušet můžete třeba jednoduchou a rychlou domácí masku na černé tečky .
Domácí příprava pleťové masky určené na problémy s černými tečkami vám nezabere příliš mnoho času. Navíc také budete mít přehled o tom, jaké konkrétní suroviny vaše domácí maska obsahuje a znáte tedy její kompletní složení.
růže u krému
Pravidelnou a důkladnou péčí o pleť, a tedy ranní a večerní očistou – odlíčením a následným nanesením vhodného denního nebo nočního krému uděláte vaší pleti opravdu velkou službu. Nezapomeňte vaše tělo také zásobit dostatečným množstvím tekutin, protože i ty mají velký vliv na vzhled vaší pleti. Do této pravidelné péče zakomponujte 1x – 2x týdne pleťovou masku v podobě masky na váš konkrétní kosmetický problém a je to. Již po pár týdnech se budete moci těšit na krásnější a zdravě vypadající pleť.
Tak vzhůru do toho, udělejte si třeba s vaší kamarádkou zkrášlující kosmetický den a vyrobte si vlastní DIY pleťovou masku, které bude účinná v boji proti černým tečkám. Vzhůru za krásnou a hladkou pletí.