Život bez mužů? Jde to!

Život bez mužů? Jde to! Posted on 31.8.2021

V běžném životě je z každé strany slyšet, jak se muži chovají pořád jako mimina a ženy s nimi nedovedou vyjít. Často se stává, že muž ženu přivede k zoufalství a šílenství už jen tím, že je prostě muž a myslí úplně jinak než třeba taková žena. Proto je vždy pro ženu snazší mluvit se ženou nebo vypovídat se své kamarádce, která chápe to, jak je někdy těžké být ženou a vžít se do toho, jak se asi cítí.
kamarádky u stromu

Zvolit si za životního partnera ženu

I přes pokrok, kterým si prošla dnešní doba, se homosexuální páry pořád setkávají s negativním postojem společnosti vůči nim samotným. Setkávají se s opovrhováním, nepochopením a často bojem o to, hájit si svá práva. Nikdo, skutečně nikdo by neměl soudit druhé lidi za to, že se rozhodli vybrat si za životního partnera stejné pohlaví.
Ženy – lesbičkyjsou často velmi citlivé, empatické a vztah s ženou jim velice vyhovuje. Dalo by se říct, že i více funguje. Z toho důvodu, že si žena s další ženou rozumí mnohem více než s mužem, který většinu toho co řekne, ani neposlouchá.

Jsem lesbička, no a co?!

Pokud žijete ve vztahu nebo registrovaném manželství s jinou ženou, rozhodně byste to neměli skrývat a stydět se za to. Tlak a souzení dnešní společnosti vůči lesbickým ženám je skutečně náročné zvládnout, ale to by vás nemělo odradit od toho, vést spokojený život a být šťastné i za těchto podmínek.
Lesbičky nejsou zvrácené bytosti, ale pořád ženy, kterých volba padla na ženské pohlaví z toho důvodu, že u muže nedokázali najít dostatečné množství opory, pochopení a lásky.
kamarádky fotografie

I lesbičky můžou vést rodinný život

Většina obyvatel se domnívá, že ženy lesbičky nemůžou vést „normální rodinný“ život. Opak je však pravdou. Dítě si může dnes adoptovat každá lesbička, která je svobodná a mnoho lesbických párů se přiklání i k volbě umělého oplodnění.
Ze života známe to, že je v pořádku, že děti mají maminku a tatínka. Ve skutečnosti není podstatné to,koho mají děti za rodiče, ale to, jak se jim do života podepíšou a co vše jim dají. Kromě lásky a porozumění by to měl být i pocit jistoty a štěstí, že žijí ve spořádané a hodnotné rodině bez rozdílu na pohlaví.
A z praxe je také známo, že to, že děti mají tatínka a maminku ještě nevypovídá o tom, že spolu jejich rodiče zůstanou do konce života a dají jim vše, co potřebují ke štěstí.

4.5/5 - (2 votes)